חיפוש
  • alohadigital

מה חופשת הסקי השנתית גרמה לי להבין..

בדיוק חזרתי מחופשת הסקי השנתית (היה ממש כיף, למקרה שתהיתם 😜) ובמהלך הגלישה עלו לי מספר נקודות למחשבה. להקים עסק מאפס ולנהל אותו זה לא פשוט בכלל, צריך ללמוד הרבה דברים, להתמקצע במספר תחומים שונים (השירות שאתה מציע, שירות לקוחות, ניהול חשבונות, ניהול עובדים) ומעל הכל, אתה לבד. אתה מנהל את העסק שלך בעצמך.🙇‍♂️ יש 2 דרכים ללמוד את כל הדברים הללו: האחת, לשבת ולהפוך את האינטרנט וללמוד הכל לבד לבזבז שעות על גבי שעות, לקרוא עשרות, אם לא מאות של מאמרים וכתבות, ולפעמים אפילו אחרי כל זאת, לטעות וללמוד זאת בדרך הקשה שמלווה בנפילות ואפילו מפולות. והשניה, לקחת איש מקצוע שזאת העבודה שלו והוא ילמד אותך פעם אחת איך לעשות זאת נכון ומשם כבר תרוץ לבד.

ללמוד סקי עובד על עיקרון מאוד דומה.⛷ אתה יכול לנסות ללמוד לבד, להפוך את יוטיוב ולצפות בסרטוני הדרכה, אבל כנראה שתיפול הרבה מאוד תדפוק לעצמך את הברכיים ויקח לך הרבה זמן להבין איפה בדיוק טעית...🤔

או שלחלופין אתה יכול לקחת מדריך, שיראה לך בדיוק מה צריך לעשות ואיך, מישהו שבלייב יגיד לך מה אתה עושה טוב ומה לא, וכמובן איך לתקן את הטעויות שלך. אבל אי אפשר לקחת מדריך כל החיים, גם כי זה מאוד יקר אבל גם כי מתישהו אתה צריך לדעת לגלוש לבדך (וגם כי יש לו חיים משלו, אל תהיה גרידי😄)

בעלי עסקים צריכים לפעמים להבין שכדי שהעסק יגדל ויתפתח הם צריכים לדעת לשחרר ולתת לאיש מקצוע לעזור להם. בדיוק כמו בסקי, אנשים יכולים לגלוש לבד, בסופו של דבר הם יצליחו (כנראה..), אבל האם הטכניקה שלהם טובה? האם הם מכירים את כל הדרכים להאט, לעצור, להסתובב? האם הם נשענים אחורה או קדימה מידי? האם הם מבינים בכלל למה הם ממשיכים להתרסק כל פעם באותו הסיבוב (יאללה, להתקדם, יש עוד סיבובים להתרסק בהם)?

אותו הדבר עם אתר התדמית של העסק שלך. יכול להיות שיש לך אתר שחבר שלך בנה לך בשעה, או שאפילו אתה בעצמך בנית. אבל האם האתר שלך ידידותי למשתמש? רספונסיבי? האם האתר עומד בסטנדרטים של שנת 2020? האם הפנייה היא לקהל הנכון? האם התוכן מקצועי וממוקד? ישנם כל כך הרבה דגשים חשובים❗️ שצריכים להיות מיושמים בכל אתר ואתר, ויתכן שאתה כלל לא יודע אבל האתר שלך מפספס אותם.

שורה תחתונה, אל תהסס לבקש עזרה 🤓 יתכן שאתה כבר בתחום שנים רבות והעסק לאט לאט מתקדם, אבל תמיד יש אנשי מקצוע שזו העבודה שלהם, לקחת את העסק שלך רחוק עוד יותר ממה שאתה חושב! בעולם האינטרנט, השמיים הם הגבול🚀


9 צפיות0 תגובות

למה אנחנו?

מחירים תחרותיים

יחס אישי

וליווי צמוד

שימוש בפלטפורמות המובילות בעולם

© כל הזכויות שמורות לאלוהה דיגיטל